zámečnictví Kamenice 2 zámečnická pohotovost Kamenice 1

Naši partneři


zámečnictví Kamenice

Kontakt:
Zdeněk Karlík

601 502 205
zamecnictviz@gmail.com

zámečnictví Kamenice 1

Deratizace Praha

deratizace Praha Deratizace Praha provedená touto firmou je rychlá a bezpečná. Profesionální přístup vyškolených odborníků, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) realizují za slušnou cenu.

 

Marmoleum Praha

marmoleum Praha Podlahovou krytinu marmoleum vám nabízí ověřená společnost, která se na trhu pohybuje již více něž 15 let. Podlahy Praha s.r.o. vám nenabízí pouze tuto čistě přírodní a ekologicky nezávadnou podlahu, ale i ostatní krytiny a služby s podlahami spojené. Marmoleum je označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Tato podlahová krytina je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou se standardně poskytuje třicetiletá záruka, a neobvyklá není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od Podlahy Praha vás nezklame.

 

Vjezdové brány

Vjezdové brány Jestliže hledáte profesionální firmu, která by vám oplotila váš pozemek či již k hotovému plotu nainstalovala vjezdovou bránu nebo k již hotové garáži přidělala garážová vrata, tak vám vřele doporučujeme firmu Urban BVP. Společnost vám poskytne řemeslné zpracování a kvalitní materiály na špičkové úrovni. Zároveň při montáži využívají ty nejkvalitnější produkty a materiály. V jejich nabídce naleznete pouze produkty od největších a zaběhlých dodavatelů. I přes tuto kvalitu práce a použitých materiálu mají velmi dobré ceny. Rozhodně se vyplatí tuto firmu kontaktovat.

 

Autosklo Praha

autosklo Praha Firma Autoskla J.R. nedoporučuje s výměnou či opravou poškozeného skla otálet a to z toho důvodu, že na základě nových pravidel, vám může policista za poškozené pření sklo udělit pokutu a hlavně sebrat až 5 bodů. Většinou se to obejde bez odebrání bodů a pokuty a řešíse to pouze domluvou, ale nač riskovat, když firma vám autosklo Praha opraví i na počkání a vyřídí veškeré formality za vás.

 

Podlahy Praha

podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. vám spolehlivě dodá a následně i položí jakoukoliv podlahovou krytinu, kterou si zvolíte. Mimo pokládku vám nabízejí i služby jako je údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalace terasových prken nebo dřevěné obklady domů.

 


Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno 2014 zámky nonstop