zámečnictví Kamenice 2 zámečnická pohotovost Kamenice 1

Naši partneři


zámečnictví Kamenice

Kontakt:
Zdeněk Karlík

601 502 205
zamecnictviz@gmail.com

zámečnictví Kamenice 1

Deratizace Praha

deratizace Praha Deratizace Praha provedená touto firmou je rychlá a bezpečná. Profesionální přístup vyškolených odborníků, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) realizují za slušnou cenu.

 

Marmoleum Praha

marmoleum Praha Podlahovou krytinu marmoleum vám nabízí ověřená společnost, která se na trhu pohybuje již více něž 15 let. Podlahy Praha s.r.o. vám nenabízí pouze tuto čistě přírodní a ekologicky nezávadnou podlahu, ale i ostatní krytiny a služby s podlahami spojené. Marmoleum je označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Tato podlahová krytina je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou se standardně poskytuje třicetiletá záruka, a neobvyklá není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od Podlahy Praha vás nezklame.

 

Odstranění tetování

odstranění tetování Lidí, kteří si každý rok nechají udělat tetování se pohybuje v řádu tisíců. Navíc každým rokem tento počet vstoupá a sním se i zvyšuje počet odstranění tetování. Často se stává, že poté co jsou z tetování nadšení, si lidé začnou uvědomovat, že vlastně udělali chybu a chtějí si nechat tetování odstranit. Může se stát, že vám tetování bude bránit v tom, abyste dostali místo v seriozní práci, kde tetování nejsou přípustná. Také se může stát, že vám začnou být nepříjemné pohledy některých lidí na ulici. V takovém případě si lidé začínají pohravat s myšlenkou o odstranění tetování.

 

Autosklo Praha

autosklo Praha Firma Autoskla J.R. nedoporučuje s výměnou či opravou poškozeného skla otálet a to z toho důvodu, že na základě nových pravidel, vám může policista za poškozené pření sklo udělit pokutu a hlavně sebrat až 5 bodů. Většinou se to obejde bez odebrání bodů a pokuty a řešíse to pouze domluvou, ale nač riskovat, když firma vám autosklo Praha opraví i na počkání a vyřídí veškeré formality za vás.

 

Podlahy Praha

podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. vám spolehlivě dodá a následně i položí jakoukoliv podlahovou krytinu, kterou si zvolíte. Mimo pokládku vám nabízejí i služby jako je údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalace terasových prken nebo dřevěné obklady domů.

 


Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno 2014 zámky nonstop